• lampy vintage

Lampy vintage

Aranżacja i wykończenie mieszkania wymaga dużo kreatywności. Na każdym kroku można znaleźć wiele inspiracji i pomysłów. W aranżacji wnętrz mały detal jest w stanie nadać niepowtarzalnego charakteru, dlatego należy dbać o każdy szczegół.

W ostatnich czasach można zauważyć, że do mody zaczął wracać styl nawiązujący do starych czasów. Dodatki takie jak lampy, wazony w stylu vintage zaczęły zyskiwać coraz większą liczbę zwolenników.

Czym jest styl vintage?

Styl vintage swoje początki obrazował w modzie odzieżowej. Styl vintage charakteryzowało ubranie zupełnie odbiegające od panujących czasów. Do tego stylu zaliczano jedynie przedmioty, które miały ponad ćwierć wieku, jednak były to rzeczy, które w jakiś sposób łączyły starość z nowoczesnością.

Dlaczego styl vintage sprawdza się podczas aranżacji wnętrz?

Niewątpliwie każdy, kto urządza dom, czy mieszkania marzy o niepowtarzalnym a zarazem przytulnym wyglądzie. Ten styl pozwala na szerokie pole manewru podczas projektowania wnętrza. Kreatywność osoby zajmującej się urządzaniem wnętrza w stylu vintage może pójść w stronę starości, jednak można też postawić na nowoczesność z elementami starości.

Taki styl łączy w sobie prostotę starych rzeczy z ekstrawagancją nowoczesnych przedmiotów.

Najbardziej rzucającym się w oczy elementem wystroju są oryginalne lampy w stylu vintage. Stonowany zestaw wypoczynkowy, piękna ława w starym stylu, oraz lampa vintage sprawi, że wygląd wnętrza stworzy niesamowity klimat oryginalności.

Vintage charakteryzuje się wysokiej jakości wykonaniem przedmiotów, które z czasem tylko zyskują na wartości, nie tylko materialnej ale również od tej strony niematerialnej.

Lampy vintage w naszym sklepie właśnie takimi cechami się odznaczają. Niepowtarzalny wygląd wnętrza za niewielką cenę!

Brak komentarzy