Czym są żarówki dekoracyjne Filament?

Dom to miejsce, które urządzamy w sposób, który pasuje do naszego gustu i upodobań. Bardzo dużo ludzi decyduje się na łączenie różnych stylów tworząc ciekawe wystroje. Niewątpliwie oświetlenie jest elementem, dzięki któremu można nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru i wyglądu.

Nawet w oświetleniu panują różne trendy, a obecnie do najbardziej popularnych należą żarówki dekoracyjne.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy niepowtarzalne żarówki Filament.

Żarówki dekoracyjne Filament, są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie prostotę i klasykę.

Czym charakteryzują się żarówki Filament?

W czasach, w których zaczęto powracać do prostoty sprzed lat, żarówki Filament podbijają serca wielu osób. Żarówki dekoracyjne przypominają zwykłe, tradycyjne żarówki, jednak znacznie się od nich różnią. Zasadniczą różnicą jest wnętrze żarówki. W tych dekoracyjnych wykorzystano diody typu COB, które skutecznie zastępują włókna żarowe wykorzystywane w tradycyjnych żarówkach. Brak widocznych punktów (diod), przekonuje do siebie wiele osób.  

Warto podkreślić, że żarówki dekoracyjne, podobnie jak zwykłe żarówki, różnią się od siebie kształtem, gwintem a nawet mocą.

Coraz częściej ludzie stawiają na styl rustykalny, nawiązujący do wiejskiego, prostego wystroju. Żarówki dekoracyjne Filament doskonale sprawdzają się w takich aranżacjach, dodając efekt nowoczesności. Diody COB zużywają o wiele mniej energii niż tradycyjne żarówki więc pozwalają na oszczędności.

Brak komentarzy